WORKSHOP: Ako učiť angličtinu v MŠ 30.9.2022

30.00

Miesto konania: Materská škola  v obci Ilija, č. 151, okr.Banská Štiavnica – počet miest obmedzený

Termín: 27.5.2022 o 16:00 – 19:00

Workshop pre učiteľov MŠ

Na sklade

Popis

 

Ukážem Vám ako hravo a zážitkovo učiť deti už od 2 rokov. Položiť kladný základ k anglickému jazyku už v materskej škole je veľmi podstatné.

Deti vôbec nebudú mať bariéru, ukážeme Vám systém, metodiku ako si pripraviť hodinu, aby bola plná kreatívnych riešení, zábavy, interakcie a zaujala deti. Súčasťou je aj výukový materiál, ktorý obdržíte.

Angličtina je jazyk, s ktorým sa dohovoríme takmer všade na svete. Učenie bez driny a námahy a nudného memerovania slovíčok.

Deti do 6 rokov sú otvorené učiť sa nové jazyky, úplne prirodzene. Ich myseľ pochytí angličtinu tak ľahko ako by to bol ich materinský jazyk.

Včasná výuka angličtiny už v materských školách pomôže dieťaťu stať sa sebavedomým a nebať sa neskôr hovoriť po anglicky.

A predstavím Vám výučbu, ktorú budete milovať Vy aj Vaše deti, bez námahy, len cestou zábavy, hry a zážitku.

 

Zážitok je viac ako tisíc slov, preto workshop s nami je najlepšou investíciou.

 

Príďte na workshop s JUDr. Ivett Pavlis – zakladateľkou projektu Rodič ľavou zadnou, ktorý je pokračovaním Piškótky materského centra. Majiteľka a zakladateľka  jazykovej školy Happy English by Ivett v Svätom Jure. Vyštudovaný právnik a pedagóg, nadšenec inovatívneho vzdelávania.

 

 

Miesto konania: Materská škola  v obci Ilija, č. 151, okr. Banská Štiavnica – počet miest obmedzený