ONLINE Webinár – Art Terapia 15.3.2021

10.00

ONLINE WORKSHOP pre rodičov aj deti  15.3.2021, o 18:00

Počas prednášky bude priestor aj na vaše otázky. V prípade záujmu nám ich môžete poslať aj vopred.

Po zaplatení a potvrdení vašej objednávky vám pošleme inštrukcie k prihláseniu sa na prednášku.

 

Na sklade

Categories: ,

Popis

Pozývame vás na webinár s Jarmilou Ištokovou.

Relaxačný on-line workshop v podobe kreslenia pre rodičov aj deti. Workshop je určený aj pre tých, ktorí si myslia, že nedokážu vytvoriť nič oku lahodiace.

Lektorka vás prevedie svetom techník kreslenia – čím a ako kresliť. Všetko, čo budete potrebovať je ceruzka (aj máte viac druhov, podľa tvrdosti, ale vystačíte si aj s jednou), farbičky, prípadne fixky (čiernu resp. inej sýtej farby) a hlavne nezabudnite na dobrú náladu, úsmev a chuť tvoriť.

O lektorke

Volám sa Jarmila Ištoková (kedysi Novysedláková) a od malinkého dievčatka stále kresliaceho v kúte a po nespočetných rokoch sa uberajúceho umeleckou cestou a potom (so zástavkami v korporátnom svete…:-) tzv. umeleckej pauzy), po odpočinku sa vraciam na scénu…:-) Neviete si predstaviť aký je to pocit a zmena životného štýlu a hlavne vedomie, že dokážete veľa, ba všetko čo si zaumienite…:-)

Ak tvoríme s láskou, každé dielo je zrazu dielom umeleckým a s vlastným príbehom

A preto som sa rozhodla okrem vlastnej tvorby venovať tebe, Vám, Vaším deťom, aby ste aj vy mali ten pocit zo svojho diela a hlavne naozaj užitočne strávený čas…

Okrem výtvarných workshopov, venujem sa aj pravidelným skupinových resp. individuálnym kurzom) a to pre deti, dospelých a takisto seniorov ako forma ART terapie.