Workshopy

V priebehu roka sme si pre vás pripravili sériu vzdelávacích workshopov. Sme tu pre vás a radi vám odovzdáme naše znalosti.

NADCHÁDZAJÚCE WORKSHOPY

workshop_uspesny projekt

2 dňový workshop - Ako napísať úspešný projekt

4. – 5.10.2019, Sv. Jur

Deň 1 Základné informácie a príprava projektu

Deň 2 Zdroje poskytovaných grantov a príprava vlastného projektu

Počas 2 dní získa účastník základný vhľad do projektového manažmentu, získa informácie o jednotlivých fázach projektu, oboznámi sa so základnými princípmi prípravy jednoduchého projektu.

ARCHÍV

Zaujala vás niektorá z tém? Radi by ste workshop absolvovali? Prípadne ho zabezpečili pre vašich zamestnancov? Kontaktujte nás.

Workshop_Nauc-sa-excelovat_homepage

Nauč sa excelovať

Excel je vynikajúci pomocník a ja vás naučím nebáť sa ho. Naučíme sa používať rôzne funkcie, ktoré vám zefektívnia prácu a budete mať viac času na seba alebo na rodinu.

Workshop_Psychosomatika-u-deti_rodic-lavou-zadnou_web

Psychosomatika

Keď k nám dieťa prehovorí rečou tela. Deti bývajú často choré, mnohé príznaky choroby sa ich neoblomne a zaryto držia a my rodičia
nevieme ako svojim deťom pomôcť. Počas workshopu sa oboznámime s najčastejšími ochoreniami, ktoré sa viažu k psychike alebo majú
súvis so psychickými prežitkami detí.

Hraj sa so svojou intuíciou

Workshop bude zameraný na rozvoj intuície a pravej mozgovej hemisféry pre deti. Bude plný zábavných hier, pohybových a iných cvičení, ktoré budú malou ukážkou aktivít, ktoré sú súčasťou alternatívneho konceptu ŠKOLY INTUÍCIE.

Digitálne deti

Workshop s Martinou Vagáčovou