Aj vy si niekedy hovoríte, že svojim deťom nerozumiete?

Radi vám pomôžeme pozrieť sa na svet  detskými očami a porozumieť im vďaka zážitkom a zábave.

Každý z nás chce byť dobrý rodič. Dobrým rodičom sa žiaľ nerodíme, ale stávame sa ním. Doprajte sebe a vašim deťom lepšiu budúcnosť. Odmeníte sa tým nie len sebe, ale i svojím deťom.

Je to jednoduché a krásne. Naučíme vás pochopiť deti a so starostí spraviť zábavu. Odmenou pre vás bude úsmev vašich detí, spokojná a šťastná rodina.

Rodic Lavou Zadnou_Nevhodne spravanie deti

Čo sa s nami naučíte?

  • Rozumieť deťom
  • Vzdelávať ich prostredníctvom zážitku a hry
  • Komunikovať s deťmi
  • Pripraviť deti na ťažké životné situácie
  • Využiť divadlo ako výchovný prostriedok
  • Rozvinúť myseľ pamäťovými technikami
  • Ovládať emócie
  • Nájsť talent u detí a rozvinúť intuíciu.

6 dôvodov prečo práve my

Skúsení profesionáli

Za celým projektom stojí Ivett Pavlis – žena plná energie a nápadov. Ako právnička poskytuje rady ženám, ktoré sa ocitli v krízovej situácii alebo sa stretli s domácim násilím či tyraniou. Niekoľko rokov vedie materské centrum a jazykovú školu pre deti. Blízke sú jej montessori techniky a zážitkové vzdelávanie, verí na efektívny dialóg medzi rodičom a dieťaťom.

KONTAKT

Konferencia

Úsmev našich detí je budúcnosť. Preto im pomôžme nájsť ten správny chodník, aby mohli vykročiť tou správnou nohou cestou života. Jednou z možností je i Konferencia – Rodič ľavou zadnou, kde pomôžete nie len im, ale zároveň i sebe.

KONFERENCIA 2019 – už čoskoro

Workshopy

“Deľte sa o svoju skúsenosť, je to cesta, ako dosiahnúť nesmrteľnosť.” Dalajláma

V priebehu roka sme si pre vás pripravili sériu vzdelávacích workshopov. Sme tu pre vás a radi vám odovzdáme naše znalosti.

PREHĽAD WORKSHOPOV

Efektívne hry

Individuálne konzultácie

Riešenie súdnych sporov - mediácia

Náš tím

Ivett Pavlis

Vždy ju zaujímali ľudia, ich osudy a  hľadala cesty, ako im pomôcť. Mala vieru, že dobrým poznaním legislatívy môže presmerovať kroky ľudí, ktorí jej vojdú do cesty tak, aby mohli žiť v prostredí, ktoré je bezpečné a priateľské. Vyštudovala právo, vo svojej pracovnej kariére zastávala viacero pozícií, 10 rokov pôsobí v nadnárodnej spoločnosti. Pracovala pre Úniu materských centier a cenné rady poskytovala  ženám, ktoré sa ocitli v krízovej situácii alebo sa stretli s domácim násilím či tyraniou.

Deti sú rozhodne najväčšou vášňou Ivett. Sama má osem ročnú dcéru päť rokov vedie MC Piškótka v Svätom Jure a jazykovú školu pre deti, kde aj vyučuje. Blízke sú jej montessori a zážitkové vzdelávanie, verí na efektívny dialóg medzi rodičom a dieťaťom.

Je zakladateľkou a organizátorkou konferencie Rodič ľavou zadnou. Pirnáša rodičom zážitkové vzdelávanie, inšpiráciu a pravidelné workshopy.

Chce zmeniť svet malými krokmi cez pozitívne príklady a motivovať svoje okolie k vzdelávaniu.

Zuzana Trepková

Vyštudovala som Pedagogickú fakultu UK. Organizovala som letné tábory pre deti zo sociálne slabších rodín a deti z detských domovov. 14 rokov som pracovala v bankovníctve, kde ma to pritiahlo k lektorovaniu nových zamestnancov, vedeniu koučingov a motivácii ľudí. Neskôr som pracovala v redakcii, kde sa vydávali časopisy FIT štýl, MAMA a ja, Adamko – kde som organizovala rôzne akcie pre deti a Škodu hrou. Popritom som začala viesť pobočky Sveta zdravia – výživové poradenstvo. Vždy ma to ťahalo ku komunikácii s ľuďmi, hľadať ich silné stránky a stavať na nich. Pred štyrmi rokmi som spolu s mojimi synmi absolvovala kurz Školy intuície – Videnie bez očí, čo bol pre nás nesmierny krok vpred. Následne moji synovia absolvovali Školu intuície, odžila som si to s nimi z pozície rodiča

Mám ich plnú podporu a chcú všetko nové skúšať so mnou. Navštevujem trojročné štúdium aromaterapie. Absolvovala som 3 Balance Academy kurz Sebapoznanie. Cvičím jogu, navštevujem kurz Intuitívne maľovanie s tancom v INTU-ateliéri. Mám pozitívny prístup k životu, verím v silu myšlienky a denno-denne vidím, že to funguje.