ZÁZNAM: Hudobno- matematické aktivity pre deti predškolského veku (z cyklu Ako byť lepšou učiteľkou)

Ako dieťa vzdelávať medzi predmetovo, tak, aby zapojilo spev, tanec a matematiku, rozvoj jazyka a vlastne všetky zmysly?

Pôjdeme od známeho k neznámemu a pozrieme sa ako môžeme pesničky, riekanky pretvárať, tvoriť s deťmi, doplňovať a vytvárať tak cestu rozvoja dieťaťa. Zábava, radosť, tréning pamäti ako dobrý štartér školského roka.

Za málo peňazí veľa muziky. Otvoríme nové dvere do rytmiky, využitia toho, čo je v každej škôlke lyžice, papuče, stoličky, loptičky.

Naštartujte sa na nový školský rok s nami a máte brány do hudby, radosti k srdiečkami deti otvorené.

Vhodné pre kolegyne s praxou aj pre začínajúce učiteľky.

Čomu sa budeme venovať? rytmike tvoreniu vlastných textov vnímaniu hudby cez pohyb ruky hrám

 

 

Marcela PospíchalováWebinárom Vás prevedie Mgr. Marcela Pospíchalová – vyštudovala M-HV na UMB Banská Bystrica. Pracovala ako učiteľka 2. st. ZŠ, vyštudovala predškolskú a elementárnu pedagogiku na UK v Bratislave. Momentálne pracuje ako učiteľka v MŠ.

15 ročná prax vo vzdelávaní detí jej otvára cestu k objavovaniu nových pohľadov na učenie v praxi. Rada sa hrá a jej práca je pre ňu zábava. Už v 5. rokoch vyslovila sen „BYŤ UČITEĽKOU“, ktorý sa jej splnil. Hľadá v tomto povolaní nadšenie, lebo každý deň je dar ako pre učiteľa, tak aj pre dieťa (žiaka).

 

Module 1 Záznam webinára
Unit 1 Záznam Hudobno- matematické aktivity pre deti predškolského veku (z cyklu Ako byť lepšou učiteľkou)