ONLINE KURZ s E-bookom: Pamäťové techniky

24.00

Pamäťové techniky alebo mnemotechniky majú veľký praktický význam. Existujú tipy a triky, vďaka ktorým sa veľa naučíme, viac si zapamätáme a ľahšie si vybavíme už naučené informácie.

Tento praktický online kurz spolu s E-Bookom vám vysvetlí, ako sa techniky tvoria, ale aj ako spojiť zdanlivo nespojiteľné. Kniha poslúži nielen vám, dospelým, ale uľahčí učenie aj vašim deťom. Viete napríklad ko sa dajú mnemotechniky použiť pri učive zo zemepisu, kde sa deti v 6. ročníku učia o Kanade? Aj to sa dozviete v tomto praktickom sprievodcovi.

Upozornenie: V pokladni si prosím nezabudnite vytvoriť užívateľský účet – ten vám bude slúžiť na prihlásenie sa do systému, aby ste si mohli kurz pozrieť. 

Kategória:

Popis

Recenzie

„Ebook Pamäťové techniky som objednala najskôr pre svoje deti, aby som im uľahčila učenie do školy. Ebook sme spoločne prelúskali a metóda nás tak zaujala, že pamäťové techniky využívajú nielen deti pri príprave do školy, ale aj my dospeláci v každodennej práci.“ Martina, 2 deti
„Jednoduchá a hravá metóda, ktorá vám pomôže zapamätať si aj zdanlivo nezapamätateľné.“ Katka, učiteľka
„Naše deti nenávideli učenie sa faktov. V bifľovaní nevideli zmysel a bola to pre nich otravná činnosť. Potom sme spoločne prečítali eBook Pamäťové techniky a skúšali sme vymýšľať rôzne príbehy. Učenie je teraz zábavnejšie a dá sa zvládnuť aj tá „otrasná“ geografia :)“  Zuzana, 2 deti