ONLINE KURZ: Time management rodiny

15.00

Ako efektívne pracovať, aby Vaša rodina nemala pocit tlaku? Je vhodné dávať malým deťom povinnosti? Využitie jednoduchých plánovacích, obrazových a diarových pomôcok, aby veci fungovali SAMÉ.

Kto z nás by chcel mať rodinu v ktorej funguje všetko ako hodinky? Možno si poviete, že každý. Ako deti vnímaju plánovanie? Ako tlak, alebo ako istotu.

Tieto otázky si zodpovieme aktívne na práci so svojou rodinou. Pozývame oteckov, mamičky, babičky, dedkov. Každého, kto si myslí, že plánovanie v živote dáva veciam zmysel.

Upozornenie: V pokladni si prosím nezabudnite vytvoriť užívateľský účet – ten vám bude slúžiť na prihlásenie sa do systému, aby ste si mohli kurz pozrieť. 

Kategória:

Popis

Lektorka:

Mgr. Marcela Pospíchalová

Vyštudovala 2 vysoké školy učiteľského smeru, pracovala ako tréner pre spoločnosti VUBAM, AXA. Aktívne vzdeláva rodičov a pedagógov po Slovensku a hľadá cesty, ako veci robiť efektívne. Workshopy vymenila v tomto období za webináre. Tie sú aktívne a pracuje s účastníkmi pomocou jednoduchých nástrojov. Skúsenosť, zážitok. Toto prichádza k Vám do pohodlia Vášho domova. Kde je vôľa tam je cesta. To je jej heslo života a práce s deťmi vo veku od 2-15 rokov.