ZÁZNAM: STRACH – ako ho spracovať cez vnútorné dieťa

15.00

Tento záznam je vhodný pre každého rodiča aj dieťa, ktorí zažívajú pocit strachu, nevie si s ním poradiť a ovláda ho.

 

 

Kategória:

Popis

Strach je veľmi prirodzenou súčasťou nášho života, do istej miery nás chráni pred nebezpečenstvom. Nie je však v poriadku, ak sa necháme strachom ovládať, manipulovať a ak nám nedovoľuje žiť náš život podľa nás.

So strachom sa dá veľmi pekne energeticky  pracovať .

Ako deti sme strach zažívali veľmi často a možno sa pamätáte, že nie vždy bol tento náš pocit dospelými prijatý. A do dnes v nás pretrváva strach práve toho malého dieťaťa. My ako dospelí už vieme, že sa nič stať nemôže, ale to dieťa v nás tým strachom stále žije a ovláda nás. Preto je dôležité uvedomiť si, odkiaľ pramení, prijať ho a prepustiť, aby už na nás nemal vplyv.

Pre koho je vhodný?

  • Tento webinár je vhodný pre každého rodiča aj dieťa, ktorí zažívajú pocit strachu, nevie si s ním poradiť a ovláda ho.
  • Práve rodičia sú často úzkostliví kvôli vlastnému strachu, ktorý prenášajú na svoje deti.
  • Ukážeme si praktické cvičenia, ako so strachom a nepríjemnými pocitmi pracovať nielen u seba, ale aj u našich detí,.

 

Sprevádza vás vzťahová terapeutka Slávka Kmeťová, ktorá sa venuje vzťahom ako takým: partnerským, rodič – dieťa, vzťah k sebe samému – ten považuje za základ, lebo ovplyvňuje naše správanie ako rodiča, aj ako partnera.

Cez deti si väčšinou liečime svoje zranenia a strachy, prenášame na ne svoju vlastnú frustráciu, strach a nedovoľujeme im vyvíjať sa tak, ako by sa mohli a mali. 

Klient, ktorý si vyrieši vzťah k sebe samému, je v rovnováhe, slobode, láske a tú vie následne dopriať aj svojej rodine. Vie, že čokoľvek sa mu nepáči, je jeho a potrebuje to spracovať sám v sebe, bez obviňovania okolia (deti, partner, rodičia). 

S klientom hľadáme jeho pôvodné zranenia z detstva, ktoré ho ovplyvnili a ovládajú dodnes, kvôli ktorým nevie byť sám sebou.

Slávka pravidelne prednáša na Festivale Vedomého života, tento rok bola súčasťou konferencie pre ženy Sama sebou, je autorkou Intuitívnych kariet na prácu s vnútorným svetom a Kariet Vedomého života.