Harmónia v domácnosti s deťmi

PODPORA

SKÚSENÍ
LEKTORI

WORKSHOPY
NA MIERU

INDIVIDUÁLNE
KONZULTÁCIE

"Keď z niečoho urobíš hru, ešte len potom to spoznáš." J.A. Komenský

V priebehu celého roka pre vás pripravujeme a organizujeme rôzne vzdelávacie workshopy – pre dospelých, aj pre deti. Sme tu pre vás a radi vám odovzdáme naše znalosti.

Workshopy sú vedené zážitkovou formou skúsenými lektormi , ktorí Vás, či Vaše deti vtiahnu do témy. Dieťaťa si odnesie veľa zážitkov, ale aj spomienok vo forme ich vlastných výtvorov.

Podľa Vášho záujmu o konkrétny workshop Vám ho zorganizujeme vo vašom okolí, u Vás v škôlke, v škole, v materskom centre,  na narodeninovej oslave alebo kdekoľvek, kde nám to priestory umožnia.

rodic-lavou-zadnou-ucenie-hrou-a-zazitkom
rodic-lavou-zadnou_vzdelavanie-ucitelov
rodic-lavou-zadnou_workshop-anglictina-pre-deti
Ivett Pavlis_rodic lavou zadnou

Duša projektu
Rodič Ľavou Zadnou

Za celým projektom stojí Ivett Pavlis – žena plná energie a nápadov. Ako právnička poskytuje rady rodinám prostredníctvom tohto projektu.  Niekoľko rokov viedla materské centrum a jazykovú školu pre deti. Momentálne pôsobí aj ako pedagóg. Blízke sú jej montessori techniky a zážitkové vzdelávanie, verí na efektívny dialóg medzi rodičom a dieťaťom.

Boli sme hosťom v TV diskusii

DISKUSIA: O DEŤOCH, VÝCHOVE I ZÁŽITKOVOM VZDELÁVANÍ

Diskusia v TV Raj o projekte Rodič ľavou zadnou, o deťoch, výchove, zážitkovom vzdelávaní, ale i o tom, aká bola a o čom bola naša prvá konferencia Rodič ľavou zadnou.

Nech sa páči, pozývam vás. Sledujte.

Prehrať video

Chcete nás podporiť?

Ak sa vám páči náš projekt a aktivity, môžete nás podporiť dobrovoľným príspevkom. Ďakujeme!

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek priamo do vašej e-mailovej schránky.

Prihlásením do newslettra návštevník webstránky súhlasí so spracovaním osobných údajov na marketingové účely. Odosielateľom a spracovateľom osobných údajov je OZ MC Piškotka, IČO 42360056.

recenzie účastníkov našich aktivít

Bolo to skvelé, som rada, že som to zažila. Je zaujímavé, ako jednoducho a hravo sa dá dotknúť svojej intuície, keď začne človek vnímať a cítiť. Verím, že ma to posunie opäť ďalej... teším sa na ďaľšie stretnutie
Dominika Olajošová
Workshop - Hraj sa so svojou intuíciou
Inspirujuce, obohacujuce a skvele zorganizovane. Ďakujem
Helena Sikorčinová Ridošková
Účastníčka konferencie Rodič ľavou zadnou
Pocity z konferencie #rodičľavouzadnou prekonali očakávania. Bola som prítomná ako pedagóg, ktorý sa zaujíma o vzdelávanie a rozvoj detí. Môžem povedať, že odporúčam v budúcnosti zúčastniť sa každému. Naozaj treba si to prísť zažiť a informácie ktoré si odtiaľ odnesiete sú prínosné nielen pre Vaše dieťa alebo Vašich študentov, ale aj pre Vás osobne.
Ing. Veronika Kotlárová
Účastníčka konferencie Rodič ľavou zadnou

PartnerI projektu