Prednasajuca_Zuzana-ZahradnikovaZuzana Záhradníková pôsobila viac ako 15 rokov v medzinárodných IT korporáciách ako Senior manažérka, mentorka, trénerka a facilitátorka. U posledného zamestnávateľa viedla Talent modul pre kľúčových zamestnancov firmy s potenciálom na manažérske pozície, ktorý bol zverejnený aj v časopise Forbes.

Ako manažérka viac ako 50-členného tímu ľudí z ôsmich krajín sveta mala 30-percentné zlepšenie spokojnosti zamestnancov pod jej vedením. Bola inšpiratívnou spíkerkou na tému TALENT v IBM, MEDUSA Group, Maxman Consultants, nadácii PONTIS, materských centrách a viacerých vysokých školách.  Aktívne sa venovala aj projektu s detskými domovami, kde pomáhala deťom vo veku 16-18 rokov nájsť si svoje prvé povolanie.

Dnes je majiteľkou firmy Career Spring s.r.o. a naplno sa venuje svojej vášni a tou je prinášať klientom záhradu ich talentov, silných stránok, schopností a zručností. Pracuje s viacerými gymnáziami v Bratislave a okolí,kde pomáha nasmerovať študentov na tú vysokú školu/povolanie,kde najviac využijú svoj vnútorný potenciál.

Zároveň je lektorkou mäkkých zručností a personalistiky. Inšpirovala aj TEDx rečou na tému What is my dream job. Momentálne píše knihu pre rodičov, praktický návod s názvom: “Objavte talent svojho dieťaťa”.

 

Objavte talent svojho dieťaťa

Pozývame vás na workshop s certifikovanou kariérovou poradkyňou a expertkou na kľúčové talenty Zuzanou Záhradníkovou, na ktorom sa budeme do hĺbky venovať talentu Vašich detí. Čakajú vás rôzne interaktívne zážitkové cvičenia, kde odhalíme šesť základných typov ľudí podľa vrodeného talentu. Sami na sebe si vyskúšate, ako to celé funguje a budete to môcť s ľahkosťou aplikovať aj u Vašich detí.

Zuzana sa riadi mottom, že keď budeme rozvíjať svoje slabé stránky, budeme priemerní, ale keď budeme rozvíjať tie silné budeme jedineční.

 

SPÄŤ na prehľad lektorov