Prednasajuca_Zuzana-ZahradnikovaIng. Zuzana Záhradníková

 

Zuzana Záhradníková pôsobila viac ako 15 rokov v medzinárodných IT korporáciách ako Senior manažérka, mentorka, trénerka a facilitátorka. U posledného zamestnávateľa viedla Talent modul pre kľúčových zamestnancov firmy s potenciálom na manažérske pozície, ktorý bol zverejnený aj v časopise Forbes.

Ako manažérka viac ako 50-členného tímu ľudí z ôsmich krajín sveta mala 30-percentné zlepšenie spokojnosti zamestnancov pod jej vedením. Bola inšpiratívnou spíkerkou na tému TALENT v IBM, MEDUSA Group, Maxman Consultants, nadácii PONTIS, materských centrách a viacerých vysokých školách.  Aktívne sa venovala aj projektu s detskými domovami, kde pomáhala deťom vo veku 16-18 rokov nájsť si svoje prvé povolanie.

Dnes je majiteľkou firmy Career Spring s.r.o. a naplno sa venuje svojej vášni a tou je prinášať klientom záhradu ich talentov, silných stránok, schopností a zručností. Pracuje s viacerými gymnáziami v Bratislave a okolí,kde pomáha nasmerovať študentov na tú vysokú školu/povolanie,kde najviac využijú svoj vnútorný potenciál.

Zároveň je lektorkou mäkkých zručností a personalistiky. Inšpirovala aj TEDx rečou na tému What is my dream job. Momentálne píše knihu pre rodičov, praktický návod s názvom: “Objavte talent svojho dieťaťa”.

 

 

SPÄŤ na prehľad lektorov