V jednej múdrej knihe sa píše, na počiatku bolo slovo… som presvedčený, že pred slovom je myšlienka. Myšlienka, ktorú si sami tvoríme, pripustíme, alebo sa necháme ovplyvniť. Myšlienka tvorí
slová, naše činy, náš postoj k sebe a životu. Myšlienkou sme si vytvorili minulosť, prítomnosť a tvoríme zajtrajšok. Všetky naše túžby a sny sa nám splnia…len ich musíme správne naformulovať.

K pomáhajúcemu poslaniu som sa dostal dlhou cestou cez elektriku, obchod a financie v nadnárodných spoločnostiach. Ako kouč a terapeut pomáham ľuďom nájsť pokoj v duši a správnu cestu jeho životom. Učím ako počúvať svoj vnútorný hlas. Pomáham otvárať dvere, ktoré sa boja otvoriť a zatváram dvere, ktoré robia prievan.

Použijem slová básnika: Občas sa pozriem späť za šancami, ktoré som premárnil. Na ľudí, ktorých som cestou stratil. Ciele, ktoré som nikdy nedokončil…Pozerám späť a hovorím, dalo by sa to všetko nejako napraviť? A život sa ozve, nebuď väzňom svojej minulosti a pohni sa vpred.

Čo by si spravil, keby si nemal strach?

Pôsobím ako hypnoterapeut a osobný, rodinný kouč. V prípade otázok, potreby ma môžete kontaktovať cez poradna@rodiclavouzadnou.sk

 

SPÄŤ na prehľad lektorov