Formou praktických cvičení sprevádzam ľudí na ich ceste k sebe. Aplikujeme do praxe to, o čom sme doteraz len čítali. Ak chceme mať harmonický život a nebyť ovplyvňovaní tým, čo sme prežili, potrebujeme najprv prijať svojich rodičov, detstvo a dať do rovnováhy svoju mužskú a ženskú energiu. Na základe tohto sebaprijatia a sebapoznania môžeme byť plnohodnotnými partnermi a rodičmi.

Často hovorím, že tak ako si urobíme vodičský kurz, mali by sme absolvovať rodičovský a partnerský kurz skôr, ako sa staneme partnermi a rodičmi. Na základe mojich skúseností viem, že práve cez deti si hojíme svoje zranenia. Podsúvame im svoje skúsenosi a nedovoľujeme im, aby boli sami sebou. Viem, ako veľmi nás ovplyňuje naše detstvo a aký vplyv majú na nás naši rodičia. A keďže mnohí z nás už sú rodičmi, je potrebné si tieto prežitky v sebe spracovať a neprenášať ich na naše deti. Deti sú našim zrkadlom. Veľmi rýchlo navnímajú, akí sme, čo nás trápi a ukazujú nám to.

 

Ako byť najlepšími rodičmi, akými môžeme byť?

Keď som otehotnela, moja radosť bola nekonečná. Nemohla som sa dočkať, kedy svoje bábätko objímem prvýkrát… Určite to poznáte. Predstava, že vždy budeme len kamarátky, že nikdy nezvýšim hlas a nikdy nezdvihnem na ňu ruku sa síce nie úplne skoro, ale predsa len rozplynula.

Chceme byť najlepšími rodičmi, akými len môžeme byť. Naše predstavy sú krásne a ružové, očakávania obrovské… A potom často príde realita. Prvý výbuch hnevu, prvý krik, zákaz… A už to ide… A často nám ani partner nie je podporou… Necháva všetko na nás… Poznáte to?

Prečo potom neskôr zlyhávame? Prečo sa to nedá tak, ako sme si predstavovali? Čo potrebujeme vedieť o sebe, a by sme boli takými rodič má, aké naše detičky potrebujú?

Ak máš podobné otázky, prihlás sa na webinár pre rodičov. Na webinári sa dozviete:

 

  • Sú dnešné deti iné ako sme boli my?
  • Čo na ne platí?
  • Ako sa im priblížiť?
  • Čo by sme mali ako rodičia vedieť a nevieme?
  • Čo od nás naše deti potrebujú?
  • Čo nás učia?

A veľa iných informácií.

Moja dcéra má dnes devätnásť rokov a tak už viem, ako to dopadlo, a čím som nám obom mohla uľahčiť život. O svoje poznanie a skúsenosti sa rada s tebou podelím.

 

SPÄŤ na prehľad lektorov